Projektid

Vanaõue puhkekeskuse bränd ja veeb

Täiesti uue kuue loomine

Viljandimaa parim paik

Vanaõue puhkekeskus on Viljandimaal rahulikus looduses ning kauni Navesti jõe kõrval asuv puhkekeskuse kompleks, pakkudes peamiselt majutust ning seal kõrval hulk erinevaid tegevusi nii väiksematele kui ka suurematele gruppidele.

Elu oli värvidest kadunud

Vana brändi visuaalne pool oli ajast räsitud ning läbivalt tuhmid värvid jätsid kulunud ja konservatiivse mulje, mis ei esindanud Vanaõue looduslikku ilu ja lõbusust. Inimesed tulevad Vanaõuele puhkama ja uusi mälestusi looma ja nad vajasid brändi, mis selle välja tooks. 

Ümbritsevast kaunist loodusest lummatud

Loodud bränd on inspireeritud Vanaõuet ümbritsevast loodusest ja sealsest lõbusast õhkkonnast. Männikäbi kujuline motiiv sümboliseerib uut algust. Värskelt renoveeritud puhkekeskus särab uues kuues, mis kannab edasi sõbralikult looduslähedast tunnet. 

Raske oli saada kontakti

Kodulehe eesmärk oli anda puhkekeskuse kohta infot ja võimaldada kasutajatel esitada broneering, kuid lehel olnud broneeringuvorm oli poolik ja vajas hilisemat meili või telefoni teel suhtlemist. Oli selge, et sellest saab tähtsaim väljakutse - luua selge ja kõike hõlmav broneeringusüsteem.

Kõik mida vajad

Lehele loodud broneeringusüsteem laseb huvilisel planeerida oma külastuse kõige pisemate detailideni- valida erinevaid tegevusi, nii puhkekeskusest endast või ka partnerite poolt, broneerida hooneid, tube ning esitada menüü soove. Leht sai uue brändi näol värske ja elava ilme, mis esindab ideaalselt puhkekeskuse olemust. 

Kokkuvõtteks

Sisu loomisel

Tagasiside

Meie teenused

arrow-left