Projektid

Sorigi Tiibeti meditsiini veebipood

400% liikluse kasv ning 200% tehingute tõus

Mõõdikud

400%

liikluse kasv orgaaniliselt

200%

tehingute tõus

300%

käibe kasv

Kodulähedane tiibeti meditsiin

Kõige kõrgemad teadmised tulevad ikka kõige kõrgemalt ja SORIG toob Tiibeti meditsiini teadmised Eestimaale, et seda jagada kõigiga, kes sellest puudust tunnevad. Sorig’i veebipoest leiab abi igale tervisehädale ja erinevaid atmosfääri rikastavaid viirukeid, palvelippe ja vaipu rikastavaid raamatuid ning amulette. 

Raske oli leida soovipäraseid tooteid

Veebipood, mida me uuendama asusime oli iganenud ja pakkus kesist kasutajakogemust. Leidsime, et lehele tullakse otsima lahendust kindlatele sümptomitele, mis näitas, et tähtis on rõhuda sümptomipõhisele toote otsingule. Lisaks oli tähtis seletada, mis on Tiibeti Meditsiin.

Tiibeti meditsiin sai pisut selgemaks

Selleks, et sümptomite põhine toodete otsing oleks võimalikult mugav, tõime selle esilehele, kust saab ikoonidele vajutades näha valitud sümptomitele vastavaid tooteid. Iga toote juurde tuli koostisosade loetelu ja kirjeldus, mis võimaldaks mugavalt tootega tutvuda. Tiibeti meditsiini seletamiseks sai loodud põhjalik sisuleht, kust leiab vastuse igale tekkinud küsimusele. 

Kokkuvõte

Valminud veebipood hakkas kiiresti näitama häid tulemusi ning peale X kuud oli veebipoe käive X- korda varasemast suurem. Leht elab nüüd kenasti oma elu ja sortimenti on tulnud hulga uusi tooteid.

Tagasiside

Meie teenused

arrow-left