Rare Apartments

Sisend

Meie poole pöörduti sooviga luue endale koduleht, mis võimaldaks kasutajal broneerida lühi- ja pikaajalist korterit. Kohe tuli ka jutuks logo puudumine, mille lahendamiseks lõime ühtse ja omanäolise brändi. Meil paluti aidata ka sisekujundus graafika loomisega, mis kasvas eraldi projektiks. Kujundasime ühtse majaplaani süsteemi ning aitasime luua kauneid kujundusi hoone seintele, vaipadele, kuni seebidosaatoriteni välja. 
Klient:

Rare Apartments

Meie panus:

Koduleht, Bränd, Sisekujundus graafika, Digiturundus

Kodulehedisain

Kujundasime kodulehe, mis võimaldab kasutajal leida endale sobiv korter ning samal platvormil see ka broneerida. Suurem eesmärk oli luua leht, mis võtaks võimalikult palju haldus koormust endale. Kujunduselt sai Rare Apartments'i koduleht mänguline ja nooruslik, mis oli suunatud sarnase iseloomuga sihtgrupile. 

Bränding

Brändi kommunikatsiooni vundamendiks jäi slogan - "Hubane kodu liikuvale inimesele!". Kuna tegemist oli mini-kortereid pakkuva ettevõttega tudengilinnas, siis leidsime, et läbiv sihtgrupp on aktiivsed ja kiire elustiiliga noored. Vastavalt sellele sai brändi visuaalne keel loodud lõbus ja liikuv.  

Sisekujundus graafika

Meil oli suurepärane võimalus kujundada ühtne majaplaani süsteem, mis hõlmas korruste ja korteri numbreid, navigatsiooni viitasi, lifti suunaviidad ja ka üldine majaplaan. Lisaks sellele saime kätt proovida erinevate kujunduste loomisel, millega on hoone sisemus kaetud. 

Oled valmis vestlema?

Meie oleme! Enamasti piisabki sellest ühest vestlusest, et aru saada, kas ja kuidas me saame abiks olla.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST →
arrow-left