Projektid

Ööklubi VABANK koduleht

Mugavaim laua broneerimissüsteem

Rasked ajad loovad kasvu

Pandeemiaga kaasnenud piirangud suurendasid meelelahutusettevõtete soovi arendada oma teenust, et keerulisel ajal ellu jääda. Vabank pöördus meie poole sooviga luua paremat kasutajakogemust pakkuvat kodulehte, kus pidulistel oleks mugavam oma õhtuid ette planeerida.

Üks sisu, kaks erinevat kodulehte

Alguses oli soov luua kodulehed kahele erinevale ööklubile, mis oleksid struktuuri poolest samad, kuid eristuksid brändi värvide ja kirjastiili poolest. Üks oli Tartus asuv Vabank ja teine Tallinna vanalinnas - Seif. Kuid projekti arenedes otsustas klient keeruliste aegade mõjul jääda vaid Vabanik juurde.

Mugav broneeringusüsteem

Väljakutseks oli luua broneeringusüsteem, mis võimaldaks tutvuda klubi ruumiplaaniga, kust saab valida endale sobiv laud, klikides plaanil olevale kohale ja näha sinna juurde vajaliku infot.

Kuna broneeringu eest makstav summa läheb automaatselt baarikrediidiks, siis ehitasime laua valikule järgneva võimaluse tellida õhtuks joogid ette. Kokkuvõteks saime ilusa kujundusega ja mugava broneeringusüsteemi, millest sai lehe tähtsaim osa.

Koduleht kiirelt üles

Koduleht valmis koos piirangute kaotamisega ja meil oli hea näha, kuidas hakati kohe ka broneeringuid tegema. Selgus ka pisike paranduse koht, nimelt tuli välja, et paljud ei soovinud jooke kohe broneerimisel osta vaid tahtsid seda arutada terve seltskonnaga hiljem. 

Siit tuli ka edasiarenduse idee, et laua broneerijal oleks võimalik jooke valida ka nt päev enne üritust eraldi meeldetuletusena.

Tagasiside

Meie teenused

arrow-left