Projektid

Kiviseppade looduslike kivide veeb

Uus müügikanal uutele ja olemasolevatele klientidele

Kivist kõvem kvaliteet

Kivisepad on kvaliteedile rõhuv loodusliku kivi töötlemisega tegelev ettevõte, kelle põhitegevusalaks on loodusliku kivi töötlemine ning põhieesmärgiks on kvaliteetsete toodete pakkumine konkurentsivõimeliste hindadega. Lisaks looduskivist, peamiselt marmorist ja graniidist, kamina- ja ahjudetailide valmistamisele on üheks nõutumaks tootegrupiks kujunenud erinevad töötasapinnad köökidesse, vannitubadesse ja mujale. Toodangut turustatakse Eestisse, Soome, Rootsi ja Norra.

Veebopood, mis teeb kliendist kivi spetsialisti

Kiviseppada vana veebileht oli aegunud ning ei töötanud kui müügikanalina. Uue veebilehe eesmärk oli luua konkurentidest eristuv veebileht, mis töötaks uue müügikanalina ning teisalt toetaks müügiinimesi detailse info näol, mida nad saaksid kasutada kliendi harimiseks.

Hinnapäringust sai lehe pärl

Loodud veebilehel oli rõhk selgelt arusaadava ning interaktiivse hinnapäringu loomisel, mis võimaldaks mitteteadlikul kasutajal päring saata ilma, et ta segadusse satuks.

Selleks lõime otstarvetepõhised infomaterjalid, et aidata kliendil oma valikud õigesti langetada ning kategoriseerisime kivid vastavalt.

Kokkuvõtteks

Sisukas veebileht pakkus dünaamilist ja mugavat kogemust nii asjatundjale, kui ka vähemteadlikule huvilisele. Eesmärgipärased sisulehed, kivi valimise info ja eraldi kivide eripärasid tutvustavad sisulehed annavad külastajale hea ülevaate, et end valdkonnaga kurssi viia.

Tagasiside

Meie teenused

arrow-left