Projektid

Helpmate’i visuaalse identiteedi ja kodulehe loomine

Ilus kodu nõuab kindlat kätt

Saime tuttavaks sõbraliku remondimehega

Nii nagu nimigi viitab on tegemist sõbraliku abimehega, kes pakub lahendust majapidamistele, kus oleks vaja erinevaid remonditöid teostada, olgu selleks terve korteri remont või mööbli kokkupanek.

Uus sõbralik nägu

Helpmate’il oli vaja nimele vastavat nägu ja kodulehte, kust teda leida saaks. Pisemate remonditööde turg on täis erinevaid isehakanuid, kelle kohta sai infot erinevatest foorumitest, mis jättis pimekohtingu mulje, et kunagi ei tea kelle sa oma koju kutsud.

Helpmate’i nägu on sõbralik ja usaldusväärne, mis väljendub sõbralikes toonides ning kujundasime eraldi lehe, kus lehe külastaja saab tutvuda tehtud töödega, lisaks selge hinnakirjaga.

Sõbralikult karm

Soovides väljendada Helpmatei sõbraliku iseloomu, kujundasime logomärgi, millel seisis naerul suuga remondimees, kuid kuna töömees ise tundis, et esialgne pakutud märk on liiga lihtsakoeline ja tal oli soov näha logona Ameerikalikult mehisemat versiooni, siis tulime sellega kliendile vastu.

Detailirohke märgi kujundamine oli paras väljakutse ja kuigi loobusime algselt planeeritud sõbralikkusest, sai märk endale mehise ja usaldusväärse mulje.

Sõbralikust brändist me siiski ei loobunud ja kasutasime selle väljatoomiseks helgeid värve.

Tagasiside

Meie teenused

arrow-left