Projektid

GreenDice'i brändidisain ja turundus

Meie üks suurimaid väljakutseid siiani

Unikaalse kontseptsiooniga ettevõte

Me elame jagatud keskkonnas ja vastutus keskkonna heaolu eest lasub meil kõigil. GreenDice'i ühelt pool loob võimaluse, kuidas  tarbimisharjumuste muutmistel keskkonda säästa ning teisalt võimaluse kõigil ülemaailmselt teadlikult arvutimaailma siseneda. Kindlasti kõige unikaalsema kontseptsiooniga ettevõte, kellega oleme siiani koos saanud töötada. 

Äratasime idee ellu

Koostöö algas brändistrateegia loomisega, kuhu juurde käis ka kontseptsiooni lahtimõtestamine. Oli see vast üks paras pähkel, mida lahti murda, kuid täna julgeme öelda, et algse strateegia alustalad on jäänud samaks. 
Strateegia loomise juures lõime ka tervikliku visuaalse keele ja kontseptsiooni, mis GreenDice'ile omaks sai ning idee ellu äratas.

Veebikujundus ja -arendus

GreenDice oli algselt loonud ise omale mallipõhise veebilehe, mis ruttu osutus takistuskohaks idee seletamisel, mistõttu hakkasime varakult lehte järk-järgult uuendama. Lehe uuendamine toimus väikeste osadena, sest leht pidi ise kogu aeg live'is olema ning ei olnud aega oodata, kuniks kogu leht valmis saaks. 

Mida kõike oleme jõudnud teha

- Sotsiaalmeedia sisuloome kolmel kanalil kahes keeles

- Oleme loonud hulganisti materjale müügimeeskonnale, et aidata tulevastele partneritele ideed seletada 

- Kujundasime ja lasime trükkida plakateid, kleepse, infovoldikuid jpm.

- Oleme loonud GreenDice'ile omase illustratsioonikeele

Kokkuvõtteks

GreenDice on olnud algusest peale meie jaoks pikaaegne projekt ja oleme üritanud olla abiks kõigega, kuidas saama.  Meil on olnud rõõm näha nende kiiret kasvu ja anname ka edaspidi oma panuse, et toetada GreenDice'i visioonini jõudmist, milleks on vastutustundliku ja keskkonnasõbraliku tehnika tarbimiskultuur loomine, mis panustaks väärtusringlusega ühiskonna arengusse. 

Tagasiside

Meie teenused

arrow-left